Hide/Show Panels Hide/Show Panels
off
Grafik postu powołaniowego 2017/2018

post

POST I MODLITWA
O POWOŁANIA
10.07.2017 r. - 11.05.2018 r.



"Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo." (Mt 9,37-38)





DATA DZIEŃ IMIĘ I NAZWISKO SIOSTRY PLACÓWKA
10.07.17 Poniedziałek M. Natanaela Bednarczyk M. Piastowe
11.07.17 Wtorek s. Julia Szteliga M. Piastowe
12.07.17 Środa s. Maksymiliana Ciepała M. Piastowe
13.07.17 Czwartek s. Łucja Ożóg M. Piastowe
14.07.17 Piątek s. Leonia Przybyło M. Piastowe
15.07.17 Sobota s. Gabriela Sporniak M. Piastowe
16.07.17 Niedziela    
17.07.17 Poniedziałek s. Klara Rogala M. Piastowe
18.07.17 Wtorek s. Alicja Gawłowska M. Piastowe
19.07.17 Środa s. Mieczysława Kozioł M. Piastowe
20.07.17 Czwartek s. Stanisława Stępień M. Piastowe
21.07.17 Piątek s. Rafaela Glińska Kraków, Aleksandry
22.07.17 Sobota s. Zuzanna Kucab M. Piastowe
23.07.17 Niedziela    
24.07.17 Poniedziałek s. Imelda Mucha M. Piastowe
25.07.17 Wtorek s. Regina Herbut M. Piastowe
26.07.17 Środa s. Monika Bogatek M. Piastowe
27.07.17 Czwartek s. Lucyna Białczyk M. Piastowe
28.07.17 Piątek s. Edmunda Milczarczyk Wysoka Strzyżowska
29.07.17 Sobota s. Zefiryna Kulej M. Piastowe
30.07.17 Niedziela    
31.07.17 Poniedziałek s. Salezja Siekiera M. Piastowe
01.08.17 Wtorek s. Bożena Turoń M. Piastowe
02.08.17 Środa s. Kasjana Błędzińska M. Piastowe
03.08.17 Czwartek s. Dobrosława Dębińska M. Piastowe
04.08.17 Piątek s. Reginalda Stokarska Szydłowiec
05.08.17 Sobota s. Seweryna Pietrzak M. Piastowe
06.08.17 Niedziela    
07.08.17 Poniedziałek s. Lidia Michalska Warszawa, Gołąbki
08.08.17 Wtorek s. Klaudia Styczyńska M. Piastowe
09.08.17 Środa s. Mirosława Walkosz M. Piastowe
10.08.17 Czwartek s. Bogusława Tonderys M. Piastowe
11.08.17 Piątek s. Wojciecha Sołtysiak M. Piastowe
12.08.17 Sobota s. Euzebia Japoł Pruchnik
13.08.17 Niedziela    
14.08.17 Poniedziałek s. Urbana Kupisz Radom, Wernera
15.08.17 Wtorek Ur. Wniebowzięcia NMP  
16.08.17 Środa s. Tomisława Furman M. Piastowe
17.08.17 Czwartek s. Leona Jodzisz M. Piastowe
18.08.17 Piątek s. Fabiola Trznadel Wielopole Skrzyńskie
19.08.17 Sobota s. Zbigniewa Stąpor M. Piastowe
20.08.17 Niedziela    
21.08.17 Poniedziałek s. Witolda Penar M. Piastowe
22.08.17 Wtorek s. Emanuela Froń Wielopole Skrzyńskie
23.08.17 Środa s. Anastazja Pękala M. Piastowe
24.08.17 Czwartek s. Eugenia Dziadosz M. Piastowe
25.08.17 Piątek s. Anuncjata Kober Częstochowa
26.08.17 Sobota Ur. Matki Bożej Częstochowskiej  
27.08.17 Niedziela    
28.08.17 Poniedziałek s. Ancilla Polak Przytyk
29.08.17 Wtorek s. Sebastiana Cebula Przemyśl, Basztowa
30.08.17 Środa s. Izabela Mordka M. Piastowe
31.08.17 Czwartek s. Boromeusza Nowakowska M. Piastowe
01.09.17 Piątek s. Angelina Mucha Klimkówka
02.09.17 Sobota s. Teona Milczarczyk Wysoka Strzyżowska
03.09.17 Niedziela    
04.09.17 Poniedziałek s. Marcelina Matuszczak M. Piastowe
05.09.17 Wtorek s. Felicyta Szmigielska Kolonia (Niemcy)
06.09.17 Środa s. Matea Bilik M. Piastowe
07.09.17 Czwartek s. Jana Ciołek Kowala
08.09.17 Piątek s. Witosława Skrzek Wielopole Skrzyńskie
09.09.17 Sobota s. Dobrawa Niemczak M. Piastowe
10.09.17 Niedziela    
11.09.17 Poniedziałek s. Nikodema Woźniak M. Piastowe
12.09.17 Wtorek s. Ezechiela Suchan M. Piastowe
13.09.17 Środa s. Agata Stefaniak Klimkówka
14.09.17 Czwartek s. Hiacynta Popiel Przemyśl, Prądzyńskiego
15.09.17 Piątek s. Remigiusza Dziewit Kraków, Kosocicka
16.09.17 Sobota s. Daria Szczurowska Mochnaczka
17.09.17 Niedziela    
18.09.17 Poniedziałek s. Alberta Skura Warszawa, Gołąbki
19.09.17 Wtorek s. Krzysztofa Skrzypczyńska M. Piastowe
20.09.17 Środa s. Lucjana Drapała Nguelemendouka (Kamerun)
21.09.17 Czwartek s. Honorata Stachowicz M. Piastowe
22.09.17 Piątek s. Marcela Gołębiewska M. Piastowe
23.09.17 Sobota s. Januaria Łukawska M. Piastowe
24.09.17 Niedziela    
25.09.17 Poniedziałek s. Marta Kołodziejczyk Szydłowiec
26.09.17 Wtorek s. Cyryla Kramek Pawlikowice
27.09.17 Środa s. Weronika Szostak M. Piastowe
28.09.17 Czwartek s. Ireneusza Tomaszewska Radom, Wernera
29.09.17 Piątek Ur. Św. Michała Archanioła  
30.09.17 Sobota s. Symeona Pyz Wołomin
01.10.17 Niedziela    
02.10.17 Poniedziałek s. Michaela Kozera Kraków, Aleksandry
03.10.17 Wtorek s. Karola Grduk Szydłowiec
04.10.17 Środa s. Antonina Biernacka M. Piastowe
05.10.17 Czwartek s. Zenobia Musiał Radom, Wernera
06.10.17 Piątek s. Domicella Dyndał M. Piastowe
07.10.17 Sobota s. Wiktoria Woźniak Widełka
08.10.17 Niedziela    
09.10.17 Poniedziałek s. Goretti Bober Nguelemendouka (Kamerun)
10.10.17 Wtorek s. Edyta Golińska Monte Sant Angelo (Włochy)
11.10.17 Środa s. Marcja Petrykowska Mochnaczka
12.10.17 Czwartek s. Juliusza Krajewska Wielopole Skrzyńskie
13.10.17 Piątek s. Mariusza Tojza M. Piastowe
14.10.17 Sobota s. Agnieszka Chrapek Ząbki
15.10.17 Niedziela    
16.10.17 Poniedziałek s. Małgorzata Morawiak Kolonia (Niemcy)
17.10.17 Wtorek s. Teresilla Osuch Betare-Oya (Kamerun)
18.10.17 Środa s. Angelika Witalec Joinville-le-Pont (Francja)
19.10.17 Czwartek s. Anatolia Linowska Radom, Ustronie
20.10.17 Piątek s. Barbara Chrapek Ząbki
21.10.17 Sobota s. Joela Głogowska M. Piastowe
22.10.17 Niedziela    
23.10.17 Poniedziałek s. Juwencja Fila Radom, Ustronie
24.10.17 Wtorek s. Stanizja Kalisztan Wasiliszki (Białoruś)
25.10.17 Środa s. Samuela Nigborowicz M. Piastowe
26.10.17 Czwartek s. Nereusza Czubińska M. Piastowe
27.10.17 Piątek s. Salawa Borkowska Jedlicze
28.10.17 Sobota s. Immakulata Faustynowicz Kikaikelaki (Kamerun)
29.10.17 Niedziela    
30.10.17 Poniedziałek s. Kamila Nowak Kolonia (Niemcy)
31.10.17 Wtorek s. Celina Romanowska Przytyk
01.11.17 Środa Ur. Wszystkich Świętych  
02.11.17 Czwartek s. Marianna Marczak M. Piastowe
03.11.17 Piątek s. Hanna Ślęzak Głogów Małopolski
04.11.17 Sobota s. Eligia Opiłowska Warszawa, Gołąbki
05.11.17 Niedziela    
06.11.17 Poniedziałek s. Roberta Prokopowicz M. Piastowe
07.11.17 Wtorek s. Magdalena Rojek Szydłowiec
08.11.17 Środa s. Jadwiga Karolska M. Piastowe
09.11.17 Czwartek s. Paulina Król Warszawa, Gołąbki
10.11.17 Piątek s. Damaris Słyś Dusseldorf (Niemcy)
11.11.17 Sobota Święto Niepodległości  
12.11.17 Niedziela    
13.11.17 Poniedziałek s. Katarzyna Wodecka Jasło, Floriańska
14.11.17 Wtorek s. Dawida Ryll Przemyśl, Basztowa
15.11.17 Środa s. Rafała Bukowy M. Piastowe
16.11.17 Czwartek s. Bernarda Wójtowicz Ząbki
17.11.17 Piątek s. Chrystiana Skorża Kraków, Aleksandry
18.11.17 Sobota s. Sylwia Kaźmierczak Radom, Wernera
19.11.17 Niedziela    
20.11.17 Poniedziałek s. Eufemia Jórgowiak Wołomin
21.11.17 Wtorek s. Nazariusza Leśniak Poronin
22.11.17 Środa s. Judyta Kopiec Poronin
23.11.17 Czwartek s. Noemi Łaszczewska Głogów Małopolski
24.11.17 Piątek s. Zofia Marchewka Nowy Jaryczów (Ukraina)
25.11.17 Sobota s. Halina Myśliwiec Joinville-le-Pont (Francja)
26.11.17 Niedziela    
27.11.17 Poniedziałek s. Lucylla Artwik Warszawa, Gołąbki
28.11.17 Wtorek s. Alina Niebrzydowska Kowala
29.11.17 Środa s. Gracjana Derlatka Radom, Wernera
30.11.17 Czwartek s. Gemma Byś Betare-Oya (Kamerun)
01.12.17 Piątek s. Diana Jonczyk Klimkówka
02.12.17 Sobota s. Karolina Steuer Widełka
03.12.17 Niedziela    
04.12.17 Poniedziałek s. Elwira Reguła Częstochowa
05.12.17 Wtorek s. Nina Walus M. Piastowe
06.12.17 Środa s. Eleonora Skubisz Częstochowa
07.12.17 Czwartek s. Sylwana Mucha Poronin
08.12.17 Piątek Niepokalane Poczęcie NMP  
09.12.17 Sobota s. Ligia Kostyra M. Piastowe
10.12.17 Niedziela    
11.12.17 Poniedziałek s. Dolores Mermer M. Piastowe
12.12.17 Wtorek s. Michalina Niećko M. Piastowe
13.12.17 Środa s. Miriam Bochniak M. Piastowe
14.12.17 Czwartek s. Dorota Burczyk Przemyśl, Basztowa
15.12.17 Piątek s. Cherubina Komisarz Nowy Jaryczów, Ukraina
16.12.17 Sobota s. Kornelia Dmoch Warszawa, Gołąbki
17.12.17 Niedziela    
18.12.17 Poniedziałek s. Faustyna Gajda Mochnaczka
19.12.17 Wtorek s. Estera Stadnicka Warszawa, Gołąbki
20.12.17 Środa s. Edwarda Grzywna M. Piastowe
21.12.17 Czwartek s. Gaudencja Pietraszek Częstochowa
22.12.17 Piątek s. Dorota Szkółka Przytyk
23.12.17 Sobota s. Huberta Buzor Pruchnik
24.12.17 Niedziela    
25.12.17 Poniedziałek BOŻE NARODZENIE  
26.12.17 Wtorek Św. Szczepana  
27.12.17 Środa s. Tymoteusza Gumińska Dusseldorf (Niemcy)
28.12.17 Czwartek s. Zacharia Depta Dusseldorf (Niemcy)
29.12.17 Piątek s. Michała Lysko Warszawa, Gołąbki
30.12.17 Sobota s. Maria Sokulska Warszawa, Gołąbki
31.12.17 Niedziela    
01.01.18 Poniedziałek NOWY ROK  
02.01.18 Wtorek s. Elizeusza Bartochowska Kraków, Aleksandry
03.01.18 Środa s. Irmina Mosoń M. Piastowe
04.01.18 Czwartek s. Marietta Kaleta Wielopole Skrzyńskie
05.01.18 Piątek s. Assunta Słysz Nguelemendouka (Kamerun)
06.01.18 Sobota OBJAWIENIE PAŃSKIE  
07.01.18 Niedziela    
08.01.18 Poniedziałek s. Amadeusza Szawłoga Wołomin
09.01.18 Wtorek s. Patrycja Sowiźrał Kraków, Kosocicka
10.01.18 Środa s. Koleta Cyran Jasło, Szkolna
11.01.18 Czwartek s. Zyta Gutkowska Mochnaczka
12.01.18 Piątek s. Dominika Tuzimek Warszawa, Bemowo
13.01.18 Sobota s. Joachima Bieleń Poronin
14.01.18 Niedziela    
15.01.18 Poniedziałek s. Anita Watroba Warszawa, Bemowo
16.01.18 Wtorek s. Maksymilla Igras Balengou (Kamerun)
17.01.18 Środa s. Eliza Włodyka Głogów Małopolski
18.01.18 Czwartek s. Aurelia Opoń Monte Sant Angelo (Włochy)
19.01.18 Piątek s. Wenancja Mielniczek Monte Sant Angelo (Włochy)
20.01.18 Sobota s. Ines Arciszewska Częstochowa
22.01.18 Poniedziałek s. Serafina Misiura Wołomin
23.01.18 Wtorek s. Felicjana Tkaczyk Warszawa, Bemowo
24.01.18 Środa s. Tobiasza Marek Warszawa, Gołąbki
26.01.18 Piątek s. Angela Musiał M. Piastowe
27.01.18 Sobota s. Mariola Bochniak M. Piastowe
Dodane przez sMonika dnia 24 sierpień 2017 21:45 · 0 Komentarzy · 660 Czytań · Drukuj · PDF document
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
off
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dzisiaj:
- W intencji nowych powołań post i modlitwę podejmuje s. Lucylla Artwik
Post powołaniowy
- V dzień Nowenny przed Uroczystością św. Michała Archanioła
Święto Patronalne

Jutro:
- W intencji nowych powołań post i modlitwę podejmuje s. Alina Niebrzydowska
- VI dzień Nowenny przed Uroczystością św. Michała Archanioła

Na dzisiaj
Losowa fotka
Magnificat!
Magnificat!
Pierwsze śluby 2007
Pomoc Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

smc
16/09/2018 12:21
III Kongres Młodych Osób Konsekrowanych link

sMonika
05/09/2018 18:49
O Michalitkach w TVP "Coś dla Ciebie" link

smc
14/08/2018 22:26
Michalitka wśród twórców Oratorium Kalwaryjskiego "Oto Matka Twoja" link

smc
10/07/2018 22:35
Polecamy krótki montaż po spotkaniu misyjnym w Radomiu link

Archiwum
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.